Rejestr umów zawartych przez Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Kaliszu - kliknij aby pobrać

  • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 1764 ze zm.)
  • Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (t.j. Dz. U. z 2017r. poz. 2247)
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. z 2007 r. Nr 10, poz. 68)
  • Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z 14 września 2011 roku, w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczenia dokumentów elektronicznych, oraz udostępnienia formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (t.j. Dz. U. z 2015r. poz. 971) informujemy, że Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP), umożliwiająca składanie dokumentów w formie elektronicznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kaliszu jest opublikowana w systemie
  • Nazwa strony: www.gov.pl
  • Adres skrytki: /zs7kalisz/skrytka
  • W celu złożenia wniosku należy posiadać konto użytkownika na platformie ePUAP dostarczanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji - ww. usługa jest bezpłatna.

 

Autor:  Jacek Konopczyński
Udostępniający: Karolina John-Mazur

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kaliszu
ul. 25 Pułku Artylerii 4-8
62-800 Kalisz


serwis: www.szkola-szczypiorno.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon/ faks: 62 768 71 19

Wyszukaj

Początek strony